HİZMETLERİMİZ

WEB SİTESİ YAPIMI VE YÖNETİMİ

Web sitesi firmanız için olmazsa olmaz. Artık herkes firmanızı online ortamda arıyor, buluyor ve iletişime geçiyor. Günümüzde web sitenizin firmanızın online ortamdaki görünen yüzü, gerçek hayatta firmalarımıza ne kadar dikkat ediyorsak sanal ortamda da bu özeni sürdürmeliyiz. Kurumsal kimliğinize uygun, kullanışlı ve güzel tasarımı olan siteler daha çok beğeni alıyor.

Rella olarak, sizinle yapacağımız toplantıda web sitenizin detaylarını çıkarıyoruz. Sizden aldığımız detaylar ve donelerle size en uygun tasarımı çıkarıyoruz ve verdiğimiz test linki üzerinden yayına alıyoruz. Onayınızla birlikte web sitesi yazılım aşamasına geçiyor. Tüm bu aşamaları test linkinizden takip edebilirsiniz. Sonuç olarak söz verdiğimiz web sitesini tamamlıyoruz ve domaininiz üzerinden yayına alıyoruz. Yıllardır tüm müşterilerimizde olduğu gibi, sizin de markanızın dijital yolculuğunda eşlik ediyoruz.

Mevcut olan web siteleriniz için güncellemeler yapıyoruz. İçerik yazılarınız, görselleriniz ve günümüz güncel yazılımlarıyla revize etme işlemleri yapıyoruz. E-ticaret sitelerinizi tüm sanal satış kanalları ile birlikte yönetebiliyoruz. Şirket içi intranet sistemlerinizin yönetimini verebiliyoruz.

Profesyonel dijital işler mottosuyla 2007 yılından beri bilişim sektöründe hizmet veriyoruz. Hazır tasarım ve yazılımlar kullanmadan hizmet verip, tecrübemizi zamanın teknolojisi ile birleştirip firmalarınıza destek vermeye devam edeceğiz.

SİZİ ARAYALIM

İŞLERİMİZDEN

kayla-gurme-web-sitesi

KAYLA GURME WEB SİTESİ

kaylagurme.com Web Sitesi Tasarımı ve yazılımı Rel

odmtech

ODMTECH

Odmtech Web Sitesi Tasarımı Rella Dijital Ajans t

can-gyd-web-sitesi

CAN GYD WEB SİTESİ

Can Gyd Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı Rella Diji