HİZMETLERİMİZ

YAZILIM GELİŞTİRME

Günümüzün ve geleceğimizin vazgeçilmezi olan web tabanlı yazılımlar konusunda siz müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz. Web tabanlı yazılım nedir? İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerde kullanabileceğiniz yazılımlar olarak açıklanabilir. Yaptığımız yazılımlar sayesinde program kurmanıza gerek kalmaz, internette herhangi bir sayfaya giriş yapıyormuş gibi size özel yazılan programınıza giriş yapıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Projeleri yaparken güncel ve güvenli yazılım dillerini kullanıyoruz. Bu sayede hem günümüz yazılım dili teknolojisine bağlı kalmış oluyorsunuz hem de güvenlikten ödün vermeden gönül rahatlığıyla programınızı kullanabiliyorsunuz.

Online yazılımlar ile veri kaybına son! Verileriniz, sizin için temin edilen serverlar üzerinde tutulur. Bu sayede programdan koptuğunuzda, bilgisayarınız hasar aldığında, internet problemi gibi sorunlar yaşadığınızda verileriniz kaybolmaz. Sizin için temin edilen serverlar, elektrik kesintisi olmayan, klimalı, tozdan şoktan korunan kabinler içerisinde server merkezimizde bulunmaktadır. İnternet bağlantısı Türkiye'de sağlanabilecek en hızlı bağlantıya sahiptir ve yedek bağlantılarla desteklenmektedir.

Web tabanlı yazılımlar tamamıyla sizin istediğiniz işlevi karşılar ve size özel olarak geliştirilir. Talebinize göre istediğiniz zaman geliştirilebilir veya eklentiler yapılabilir. Sağladığı esneklik sayesinde de fazlasıyla tercih edilmektedir. Hazır yazılımlara çok yüksek bütçeler ayırılıyor fakat belirli bir bölüm kullanılıyor. Ücretsiz uygulamalar tam olarak ihtiyacı karşılamıyor. İşte tam bu noktada özel yazılımlar devreye giriyor ve firmalar tarafından tercih ediliyor.

SİZİ ARAYALIM 

İŞLERİMİZDEN

kayla-gurme-web-sitesi

KAYLA GURME WEB SİTESİ

kaylagurme.com Web Sitesi Tasarımı ve yazılımı Rel

odmtech

ODMTECH

Odmtech Web Sitesi Tasarımı Rella Dijital Ajans t

can-gyd-web-sitesi

CAN GYD WEB SİTESİ

Can Gyd Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı Rella Diji